O Firmie

Grupa Steps została stworzona przez dwie trenerki, które od ponad 10 lat zajmują się efektywnością osobistą i efektywnością zespołów. Połączyła je wspólna pasja pomagania ludziom w osiąganiu ich własnej maksymalnej efektywności.
Zaprosiły do współpracy ekspertów, z którymi wspólnie wspierają firmy w podnoszeniu skuteczności działania pracowników, optymalizacji pracy zespołów i usprawnianiu procesów w firmie.
Anna SobikWspółzałożycielka Grupy Steps

Certyfikowany trener biznesu, certyfikowany coach ICF, trener rozwoju osobistego.

Ma za sobą 10 – letnie doświadczenie biznesowe na stanowiskach kierowniczych w pionach sprzedaży dużych spółek giełdowych.

Prowadzeniem programów rozwojowych i szkoleń zajmuje się od 10 lat. Specjalizuje się w treningach efektywności osobistej oraz w programach efektywności menedżerskiej i efektywnej pracy zespołowej. Ma za sobą ponad 1000 dni szkoleniowych i ponad 800 sesji indywidualnych z zakresu efektywności.

Dowiedz się więcej …
Katarzyna FaczyńskaWspółzałożycielka Grupy Steps

Trener biznesu i trener rozwoju osobistego. Ma ponad 15 lat doświadczenia jako trener i konsultant specjalizujący się w obszarze efektywności osobistej i efektywności zespołów. Pracowała z najwyższą kadrą zarządzającą, menedżerami wszystkich szczebli, całymi zespołami oraz pracownikami w biurach i terenie. Pomogła zwiększyć efektywność osobistą kilku tysiącom Uczestników, w tym także w Holandii, Rumunii i na Słowacji.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu jakie zdobyła będąc współwłaścicielką firm w Polsce i Holandii doskonale rozumie wyzwania i problemy ludzi, z którymi współpracuje.

Dowiedz się więcej …
Joanna Jadach

Ekspert L&D, konsultant rozwoju organizacji, trener biznesu.

Specjalizuje się we wspieraniu ludzi, zespołów i organizacji w budowaniu efektywności i zaangażowania. Łączy know-how z biologii, medycyny, psychologii i biznesu.

W swojej pracy wykorzystuje metody i narzędzia pochodzące z Analizy Transakcyjnej.

Dowiedz się więcej …

Klienci o nas

„Z Panią Katarzyną szukaliśmy sposobu przeorganizowania mojego sposobu pracy, na bardziej efektywny i dodatkowego czasu dla rodziny. Pani Katarzyna charakteryzuje się dużym doświadczeniem, profesjonalizmem i bardzo fachowym podejściem do zagadnień, które najbardziej mnie interesowały. Z głębokim przekonaniem polecam osobę Pani Katarzyny Faczyńskiej, jako eksperta w zmianie swoich złych nawyków.”

Dyrektor HR firmy z branży farmaceutycznej

„Pani Katarzyna posiada wysokie umiejętności pracy zespołowej. Nie stroni od udzielania wszelkiej pomocy Uczestnikom szkoleń. Monitoruje postępy i udziela regularnej informacji zwrotnej.

Jestem przekonana , ze wiedzą zawodową i doświadczeniem wesprze kolejnych pracodawców. Z pewnością wniesie wartość dodaną do każdego zespołu.

Mogę z pełnym przekonaniem polecić Panią Katarzynę jako trenera efektywności osobistej.”

Dyrektor HR dużej firmy energetycznej

„Jako trener Pani Katarzyna jest osobą o ogromnej wiedzy, zaangażowaniu i posiadającą umiejętność współpracy z osobami o różnych profilach osobowości.

W swojej pracy kładzie duży nacisk na monitorowanie postępów w założonych celach oraz udziela regularnej informacji zwrotnej zarówno działowi HR , jak również osobom szkolonym.

Z całym przekonaniem polecamy Panią Katarzynę jako wiarygodnego i efektywnego trenera.”

Dyrektor HR firmy z branży farmaceutycznej

„Atutem Pani Anny Sobik jako trenera jest bardzo dokładne badanie potrzeb, koncentracja na celu i dążenie do realizacji tego celu w procesie szkolenia. Cenne jest jej nastawienie na współpracę, elastyczność i rzetelność.

Rekomenduję Panią Anie jako profesjonalnego, skutecznego trenera o bardzo dobrym warsztacie trenerskim i dużym zaangażowaniu w to, co robi.”

Expert ds. Szkoleń i Rozwoju Pracowników Departament Zarządzania Kapitałem Ludzkim w spółce SA z branży kolejowej

„Pani Anna Sobik przeszkoliła w naszej firmie 25 osób. Uczestnicy szkolenia bardzo wysoko ocenili jej kompetencje trenerskie oraz efekty realizacji. Z całą odpowiedzialnością rekomendujemy Panią Annę jako profesjonalnego trenera z dużą umiejętnością przygotowania i inspirowania Uczestników do wprowadzania w życie metod i narzędzi wykorzystywanych podczas szkoleń.”

Dyrektor Działu CAO w firmie farmaceutycznej

Jako trenerzy i coachowie mieliśmy przyjemność pracować dla: